„Šiaulių televizija“ buvo įkurta 1991 metų liepos 29 dieną, pirmą laidą žiūrovams parodė 1992 metų kovo 19 dieną. Kurį laiką televizija žiūrovus džiugino tik Šiaulių mieste, tačiau technologijoms sparčiai žengiant į priekį, „Šiaulių televizija“ tapo matoma ne tik Šiaulių apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje. Televizijos žiūrovų skaičius išaugo programą pradėjus retransliuoti ir kitiems skaitmeninių televizijų operatoriams (Splius, Cgates, Balticum, Telia ir kt.), televizijos parengtos laidos talpinamos YouTube platformoje.
„Šiaulių televizija“ rengia informacines, publicistines, pramogines, pokalbių ir kitokias TV laidas. Nemažą autorinės programos dalį sudaro kultūros, švietėjiško, mokomojo pobūdžio laidos. Taip pat „Šiaulių televizijos“ programoje rodomos nepriklausomų prodiuserių sukurtos bei kitų regioninių televizijų parengtos laidos. Profesionaliai dirbantys žurnalistai, operatoriai, montuotojai per metus parengia per 3000 informacinių ir analitinių siužetų.
„Šiaulių televizija“ siekia, kad regiono žmonės gautų kuo daugiau informacijos apie socialinius, kultūrinius, ekonominius pokyčius.
Šiuo metu televizijoje dirba 12 žmonių – reporteriai, žurnalistai, laidų vedėjai, operatoriai, montuotojai, inžinieriai, vadybininkai, administracijos darbuotojai. Tai linksma, draugiška, profesionali, nuolat besimokanti jaunų žmonių komanda, mylinti savo darbą ir gerbianti savo žiūrovą.
ŠŪKIS
IŠGIRSK, PAMATYK, ĮVERTINK.
MISIJA
„Šiaulių televizija“ – didžiausia regiono žmonių susibūrimo vieta, teikianti profesionaliai parengtą informaciją apie socialinius, kultūrinius įvykius, ekonominius pokyčius, fiksuojanti regione vykstančius procesus ir skatinanti šio krašto gyventojus susitelkti bei tapti vieninga, pilietiška ir socialiai atsakinga bendruomene.
VIZIJA
Būti artima ir patikima Šiaurės Lietuvos regiono audiovizualinės žiniasklaidos priemone, gerbiančia žmogų ir gyvą žodį.
VERTYBĖS
Artumas, patikimumas, objektyvumas, atsakomybė, paveikumas, tradicijos, patirtis – nuoseklus šių vertybių laikymasis kuria „Šiaulių televizijos“ savitumą ir įprasmina regioninės žiniasklaidos veiklą.